Ducati 1098 R
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Ducati 1098 R 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 106 mm |
|---|---|
| Gib | 67.9 mm |
| Moč motorja | 180 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9750 min-1 |
| Navor | 134 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 7750 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 12.8 |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli, Suha, Preprečevanje poskakovanja kolesa |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Desmodromski |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1198.4 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Znamka | Öhlins |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Enojni vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | En blažilnik |
| Znamka | Öhlins |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Cevast |
Sprednje zavore
| Bat | Štirje bati |
|---|---|
| Tehnologija | Radialna, Monoblok |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Medosna razdalja | 1430 mm |
| Višina sedeža | 820 mm |
| Suha masa | 165 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 15.5 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Ducati 1098 R
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Ducati 1098 R Zgodovina
Ducati 1098 R 2008

180 KM
1198 cm3
165 kg
15.114,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja Ducati 1098 R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Ducati 1098 R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Ducati 1098 R, leto izdelave 2010, s povprečno 2.729 prevoženimi kilometri, je 35.000 EUR.
- Kateri je boljši? Ducati 1098 R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Ducati 1098 R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Ducati 1098 R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Ducati 1098 R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2010 je stabilnost cene modela Ducati 1098 R zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport. V prvem letu je bil trend gibanja cen +18 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Ducati 1098 R?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Ducati 1098 R.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.





























